Rogaland SV

E-post: rogaland@sv.no
Telefon: 45 21 57 29
Adresse: Postboks 447, 4002 Stavanger

Fylkesleder: Anniken Heimdal Tjøstheim

Eigersund SV

E-post: martin.liland@gmail.com
Adresse: Hafsøyveien 84B, 4370 Egersund

Lokallagsleder: Martin Liland

Besøk nettside

Gjesdal SV

E-post: lars.helge.strand@lyse.net
Telefon: 41 14 23 20
Adresse: Bekkefaret 3, 4330 Ålgård

Lokallagsleder: Lars Helge Strand

Besøk på Facebook

Hå SV

E-post: jeanette.romslo@fagforbundet.no
Telefon: 90 40 82 24
Adresse: Rådhusgata 8, 4360 Varhaug

Lokallagsleder: Jeanette Lea Romslo

Haugesund SV

E-post: haugesund@sv.no
Telefon: 90 15 20 59
Adresse: Stavangergata 21B, 5531 Haugesund

Lokallagsleder: Britt-Mona Vang

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Hjelmeland SV

E-post: silje@buhagen-kultur.com
Telefon: 95 06 26 07
Adresse: Skiftun, 4146 Skiftun

Lokallagsleder: Silje Sværen

Karmøy SV

E-post: monikakv@hotmail.com
Telefon: 90 89 32 72
Adresse: Postboks 440, 4291 Kopervik

Lokallagsleder: Monika Kvilhaugsvik

Besøk på Facebook

Klepp SV

E-post: kleppsv@gmail.com
Telefon: 48 11 80 07
Adresse: Bregnevegen 8b, 4352 Kleppe

Lokallagsleder: Siv Oltedal

Besøk på Facebook

Randaberg SV

E-post: sprettmais@gmail.com
Telefon: 41 44 24 47
Adresse: Varen 19b, 4070 Randaberg

Lokallagsleder: Linn Merete Eng

Besøk nettside

Sandnes SV

E-post: sandnes@sv.no
Telefon: 47 89 48 63
Adresse: Hafrakveien 111, 4320 Sandnes

Lokallagsleder: Vidar Magne Ekehaug

Besøk nettside

Sauda SV

E-post: stornes.lisa@gmail.com
Telefon: 95 45 16 96
Adresse: Høllandsvegen 40, 4200 Sauda

Lokallagsleder: Lisa Jane Stornes

Besøk nettside

Sola SV

E-post: bettinalindgren@hotmail.com
Telefon: 90 81 17 44
Adresse: Prestaskjerstunet 7, 4058 Tananger

Lokallagsleder: Bettina Lindgren

Besøk nettside

Stavanger SV

E-post: stavanger@sv.no
Telefon: 51896989
Adresse: Postboks 447, 4002 Stavanger

Lokallagsleder: Elisabeth Aaserød

Besøk nettside

Strand SV

E-post: audungrdem@gmail.com
Telefon: 90 17 02 18
Adresse: Fiskåvegen 1014, 4120 Tau

Lokallagsleder: Audun Grødem

Besøk nettside

Suldal SV

E-post: tone.mari.sand@haugnett.no
Telefon: 92 80 29 01
Adresse: Jonsokberget 8, 4230 Sand

Lokallagsleder: Tone Mari O. Sand

Time SV

E-post: oystein.h.nereng@lyse.net
Telefon: 46 61 94 57
Adresse: Kvernbakken 1, 4355 Kvernaland

Lokallagsleder: Øystein Nereng

Besøk nettside

Tysvær SV

E-post: henning.bratthammer@tveit.vgs.no
Telefon: 95 06 90 55
Adresse: Hinderåvåg 202 pb 16, 5562 Nedstrand

Lokallagsleder: Henning Bratthammer

Besøk nettside

Vindafjord SV

E-post: bentekleppe67@gmail.com
Telefon: 47 64 58 86
Adresse: Gartnerihagen 30, 5580 Ølen

Lokallagsleder: Bente Kleppe